Top News - Një udhëtar në kohë...??? Ka vizituar 2027-ën; njerëzimi është zhdukur

Pubblicato il 21 lug 2021
visualizzazioni 16 910
35

Një udhëtues në kohë pretendon se ka vizituar të ardhmen dhe ka ndarë disa foto shokuese që tregojnë zhdukjen e njerëzimit, me ndjekësit e tij në Tik Tok.
Javier pretendon se ka vizituar të ardhmen, në vitin 2027 dhe ka hedhur sugjerimin se nuk kishte mbetur asnjë njeri por ndërtesat dhe makinat ishin ende ngado.
Përdoruesi i medias sociale, që poston nën emrin I vetmi i mbijetuar, postoi videon e parë të tij më 13 shkurt, duke treguar qytetin e Valencias në Spanjë, të zbrazët, pa asnjë njeri përreth. Sidoqoftë, energjia elektrike dhe interneti duket se fundksionojnë mirë. Javier shkroi nën këtë video: U zgjova në një spital dhe nuk e di se cfarë mund të ketë ndodhur. Sot është 13 shkurt 2027 dhe unë jam krejt i vetëm në qytet. “Njerëzimi është zhdukur”, vazhdon ai duke shtuar: “Nuk është askush në qendra tregtare.
Edhe pse dyqanet janë të shkreta, raftet janë të mbushur me rroba apo sende të tjera. Pas postimit të tij të parë, akoma më shumë video të qytetit të zbrazët pasuan dhe shihet në to se nuk ka asnjë aktivitet njerëzor.
Javier shpesh ndan foto të jetës së tij në të ardhmen dhe pretendon se ai ‘ka ngecur’ diku në kohë dhe se po përpiqet të gjejë një mënyrë për tu kthyer në 2021-shin.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITload Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Top Channel Albania
Commenti  
 • Leo Vince

  Leo Vince

  6 ore fa

  Jepi Kalloit xha sul se folim nrregull 😂😂😂😂😂😂😂

 • Silvia Silvia

  Silvia Silvia

  21 ora fa

  Po ky vet qenka vetem ne tjeret jo

 • uiki uiki

  uiki uiki

  Giorno fa

  Boll se lat nam me keto qe tregoni ju

 • Donald Bardhi

  Donald Bardhi

  2 giorni fa

  Planeti jon pa njerzit nuk I shtyn dot 2 muaj pa u shkaterruar vet VTm nga kompanit e naftes, gazit, nga digat e hidrocentraleve , sepse pa njerzit per ti mbajt n kontroll cdo gje del nga kontrolli dhe behet katastrof, ky del e ben video ku cdo gje esht perfekte dhe thot jam I vetmi njeri 🤦🏻‍♂️

 • Freedom Fighter

  Freedom Fighter

  2 giorni fa

  Keto jane budallalliqe jeni ngjoja e kanal Televiziv serioz ju te Top-channel.tv ci keni keto gjera. Jeni ne Rregull.

 • Sailor moon forever

  Sailor moon forever

  3 giorni fa

  Ne shqiptarët nuk zhdukemi kaq shpejt se jemi 100 pas të tjerëve🙂🙃

 • Bledar Merkaj

  Bledar Merkaj

  3 giorni fa

  Paska egzagjeruar me kerpurdhra helmuse KY tipi

 • Mehmet Xhahysa

  Mehmet Xhahysa

  3 giorni fa

  I duhen ca klikime.dhe flet gomardheqe

 • Mark Hajati

  Mark Hajati

  3 giorni fa

  Tashti budallejt jane e ardhmja e njerezimit.
  Jane specie qe udhetojne lehtesisht ne vitet qe s'kan ardhur ende.Dhe me shume vshtiresi rikthehen me piken e nisjes.

 • Nexhdet Bellaja

  Nexhdet Bellaja

  3 giorni fa

  Udhetari ne KAKË 🦧

 • Picarea Design

  Picarea Design

  3 giorni fa

  Ahahah 😂 foto nga Corona Viris lockdown

 • Argiri Bregu

  Argiri Bregu

  3 giorni fa

  Ja paska fut k,,,,,,, n shpulla ky hajdari😅😅

 • K V

  K V

  4 giorni fa

  Ki i smunt konka po lini kta pallavra

 • gango fieri

  gango fieri

  4 giorni fa

  Pershendetje Topi nga 2050 😀😀😀

 • Xhevahir Skura

  Xhevahir Skura

  4 giorni fa

  Lajm i madh ky...

 • ll ll

  ll ll

  4 giorni fa

  Ka pare filmin (legjenda Jam une) do ti kete ngel ne mendje

 • Miri Luta

  Miri Luta

  4 giorni fa

  Ky qenka sikupat i njerzimit

 • italia albania

  italia albania

  4 giorni fa

  O zot i madh nuk hap dot tel se vetem lajme pa krip turp ju vrafte zoti pse per kto lajme ka nevoj njerezimi ne kto koh qe jam te trazuar cik nga kovidi cik nga vaksina ju rafte nje pik ishalla per kto lajme nnjerezimin e ka i madhi zot ne dor jo nje i lajthitur nga trut 🤕🤕🤕🤕🤕

 • Lidjon Gjergo

  Lidjon Gjergo

  4 giorni fa

  mire ai ka ikur nga mendja por edhe ju qe e publikoni ke ik per lesh yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaq poshte ka rene tch

 • Eduart Kongjinaj

  Eduart Kongjinaj

  5 giorni fa

  Futja pordhes. Ishte ne nje bote paralele.

 • esfe

  esfe

  5 giorni fa

  Kem faj ne qe e klikojm e ndegjojm kete lajm palidhje phaaa. ,Po ashtu qysh eka shkru Zoti ka me ndodh e jo qysh shohin andrra Disa.

 • AUTOCHTHONOUS UNITED ALBANIA

  AUTOCHTHONOUS UNITED ALBANIA

  5 giorni fa

  o koh karantineee lock down edhe aka pa as nje rob jasht edhe ka harru me ndru kalendarin ntelefon edhe ka pretemdu se ka qen ne 2027😂😂🥴🥴🥴🥴

 • Bujar Gashi

  Bujar Gashi

  5 giorni fa

  Kam pordh një ditë, dhe pordhë time e kam pa tuj fluturu së bashku me Alienët ,😆😆🥳Merreni si të vërtet dhe bëjeni Lajm Kryesorë 🤮🤮

 • Robert Bogdani

  Robert Bogdani

  5 giorni fa

  O noku keputi viz tjeter mase del ne 2037

 • Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  5 giorni fa

  i ka ber fotot vjet ku nuk kishte kemb robi 😒😒

 • festeka fes

  festeka fes

  5 giorni fa

  Ilacet me orar amon

 • Klodian Qose

  Klodian Qose

  5 giorni fa

  Bo do i bika vetem me dore

 • Altin Banka

  Altin Banka

  6 giorni fa

  Koha e quarantined hahaha

 • Albania Ilirian

  Albania Ilirian

  6 giorni fa

  Lat nam o kanal nam.

 • Guximtar Jack Resulaj

  Guximtar Jack Resulaj

  6 giorni fa

  Hajde o shoku 1 here ne shqipri a ka shqiptar qe hajne grosh🤣😂🤣😂

 • Denis Cara

  Denis Cara

  6 giorni fa

  A ma gjen dot ky qe udheton ne te ardhmen sa femij do kem meqe jam beqar

 • jetmir basha

  jetmir basha

  6 giorni fa

  Leni mare pordhat e kalunja e ardhmja kte kerkush sun e ban

 • British Patriot

  British Patriot

  6 giorni fa

  mos o nai video karantine o dagu

 • Fatmir Bekolli

  Fatmir Bekolli

  6 giorni fa

  kjo nuk osht e vertet kjo vido osht bër ne koh Pandemije mos rren e na myt krejt Allahu ju vraft

 • Dj Eagle

  Dj Eagle

  6 giorni fa

  Po shkojm drejt kesaj katastrofe , njerezit po vdesin si kafshet edhe rruges plazheve ne shtepia kudo nga vaksinat. Ndoshta nuk do vdesin te gjith por shum prej tyre sigurisht rreth 70/80% e te vaksinuarve do na lene vitet e arrdhshme.

 • Besmir Driza

  Besmir Driza

  6 giorni fa

  Po lali po😂😂 pse ne 2026 akoma ka shenja kembe ne rere 😂

  • Besmir Driza

   Besmir Driza

   5 giorni fa

   @Alketa Keta o plak I gjithe plazhi ka shenja 😂 aqe shum ka levizur

  • Alketa Keta

   Alketa Keta

   5 giorni fa

   jane kembet e te mbijetuarit

 • Arian Kastrati

  Arian Kastrati

  6 giorni fa

  Paska qen ne ankth me duket ose ka pa ndonje enderr

  • fatbardha triglione

   fatbardha triglione

   2 giorni fa

   Po unë vjet e kam par lë veten të vetme në planet dhe nuk jan aspak halucinacione bile para një muaji zhdukjen e planetit në Hapësirë sikur nuk kishte ekzistuar asnjëherë dhe tjetra në fund të këtij shekulli Europianët do dominohen nga raca që vet e kanë urryer e cila ka nisur qy në fillim të këtij shek pra do jetë në minorancë qyterarja

 • Admir Prifti

  Admir Prifti

  7 giorni fa

  Ndrro barin shoku,se berballon dote barin e forte,pije pak me te lehte dhe shiko reagimin,

 • Ruejda Raza

  Ruejda Raza

  7 giorni fa

  Ky " udhetari ne kohe" paska fluturuar nga trute, po ju te tv qe jepni kete si " lajm " a jeni ne 2021 apo paralel me " udhetarin" ?
  Te ardhmen askush ne bote nuk e di pervec Allahut qe eshte Krijuesi i njerezimit dhe i cdo gjallese e gjithcka qe ka kjo bote.
  Njeriu normal nga ana mendore , nuk munde te dije se cfare do t'i ndodhe pas nje ore, dite apo jave , sepse kjo eshte nga ceshtjet e fshehta per llogjiken njerezore.Cili njeri munde te dije castin se kur do te vdese? A nuk eshte kjo nje ceshtje qe i perket se ardhmes per cdo njeri?
  Edhe kjo perralla e " udhetarit" eshte nje histori e sajuar per llojin te pergjumurve.

  • Ruejda Raza

   Ruejda Raza

   Giorno fa

   @fatbardha triglione .Te fantazosh nuk do te thote = realitet , por te mashtrosh veten me iluzione boshe .Le te dale ndonje fantazues dhe te na tregoje se kur do te vdese dhe vendin se ku di te vdese, meqe i beson fantazise , por dobesia e njeriut shkon pertej cdo realiteti , kur dihen qarte deshtimet e shume eksperimenteve ne fusha te ndryshme.Sa enigma ka ne trupin e tij njeriu , qe per miljona vite jete ne kete bote, nuk i di ende sikurse deshtoi teoria e Darvinit per prej ardhjen , i cili pretendonte se njeriu ka origjine nga majmuni, por " evoluoi" me kalimin e kohes ne gjendjen qe eshte sot, nderkohe vetem para ketij shekulli shkenca e mjekesise vertetoi te kunderten e asaj teorie , qe eshte edhe realiteti absolut i pandryshuar qe nga krijimi i njeriut te pare ne bote, dhe i tille do te jete sa te kete jete mbi toke, qe nje fetus ne mitren e nenes zhvillohet neper disa faza gjate 9 muajve , deri sa lind i plote me te gjitha organet e trupit dhe funksionet e tyre jetike.

  • fatbardha triglione

   fatbardha triglione

   2 giorni fa

   Por ama Perëndia t'a ka dhënë dhe mundësinë të parashikosh të ardhmen kot nuk fantazojmë të gjithë apo ëndërrojmë pra është aftësi e trurit por kuptohet dhe për ardhmërinë po vet në dorë e kemi qytetarja

 • LSEDIT

  LSEDIT

  7 giorni fa

  Edhe topi si i merr parasysh keto lajme 😂

 • Bekim Murati

  Bekim Murati

  7 giorni fa

  Rri mos hajde.2021 se qenke budalla thuji rri.2027 🍆🍆🍆

 • jos professionista

  jos professionista

  7 giorni fa

  Po fluturon nje gomar.....

 • Lorenz Tusha

  Lorenz Tusha

  7 giorni fa

  Hahahahahhaha..

 • You deserve It

  You deserve It

  7 giorni fa

  Sa media serioze dhe topi 🤣

 • Bardyli King of Illyria

  Bardyli King of Illyria

  7 giorni fa

  Si paska pir ilaçet sot ai psikopati bashke me keta gazetar psikopata qe haryhojn kohen me keto budalliqe.

 • Ervis ervis

  Ervis ervis

  7 giorni fa

  Media e degraduar ,Meruni me ATO qe po ndodh ne shqipri me varferin e njerzve te ndershem me realitetin ,se keni shansin ne kte bot te beni gjen e duhur ,Jo te jeni bashk me te keqen do te jepni shpjegim ne diten e gjykimit te gjith

 • Marjo Preka

  Marjo Preka

  7 giorni fa

  mos paska ardhur thanos ne tok qojeni nga gjumi kete edhe top channel malli shum i keq qenka hahahaha

 • Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  7 giorni fa

  Nuk di si sju ka ardh turp me vendos në TV si lajm 😂 😂 😆
  That’s so embarrassing 🙈

 • Stop Injorances

  Stop Injorances

  7 giorni fa

  Po rërën kush e kishte shkelur, jot ëmë?

  • Marjus Balliu

   Marjus Balliu

   6 giorni fa

   Fiks

  • GOD GAMER

   GOD GAMER

   6 giorni fa

   Ahahaha

 • jacki zeqiraj

  jacki zeqiraj

  7 giorni fa

  🤑🤑🤑😝😝😝😝😪😪😪😴😴😴😴😇😇😇🤡🤡🤡🤡☻☻☻☻☻☻

 • Albert Berti

  Albert Berti

  7 giorni fa

  Mir ai i shkreti, po ju si portal kurvash që jeni ,skeni me çar mereni, ju q...robt,

 • Albert Berti

  Albert Berti

  7 giorni fa

  🙈😂🤣🤣

 • Dritan Gjeta

  Dritan Gjeta

  7 giorni fa

  Sa budallej qe jeni dhe ju, ai ka fshi njerzit me modifikim

 • sebi havolli

  sebi havolli

  7 giorni fa

  futja dikush dy tre shpulla kthehet ne 2000 sa hap e mbyll syt hahhah

  • sebi havolli

   sebi havolli

   3 giorni fa

   @Mark Hajati flm,epo edhe keto portale qe mirren me keso lloj filmash fantastiko triller hhaha ani thoshin shikojeni videon rruget e boshatisura normal qe munden me qen video nga koha e pandemis kur ishin te gjith brenda ,pastaj ai tipi thoshte dyqanet te furnizuara e pa konsumator hahahah kush i furnizoj pasi ishte zhduk njerzimi? garant dikush qe kishte ec 1 jav para kohe hahahah une se di disa qe thon keshtu se me qfar udhtuan ata para kohe me tren te kines qe kan shpik tani spo me raket astronautesh hahha sa qesharake veq me mendu keto gjera epo sishte dhe aq keq sepse mduket veq 7 vite para ishte ik ai hahahase ka disa thon qe kan ik dhe jan ne vitin 3000

  • Mark Hajati

   Mark Hajati

   3 giorni fa

   Te pershendes per Trapi fantastike. Nji terapi te tille meritojne dhe keto qe na surdisin me lajme fantastike idiotesh.

  • GOD GAMER

   GOD GAMER

   6 giorni fa

   Hahah

  • Florin Noka

   Florin Noka

   7 giorni fa

   😂😂😂😂🖐

 • Ena Sena

  Ena Sena

  7 giorni fa

  Vetem ai ngel asnje tjeter po ne nga erdhem

 • Gabriel b

  Gabriel b

  7 giorni fa

  Havieri paska ikur per lesh , qe kur mallin e shesin shqipetaret havierit dhe huljos i ka ikur petulla efekt anesor

  • Amarilti Berdufi

   Amarilti Berdufi

   5 giorni fa

   Hahahahaha e ka fajin supermix vlla hahahah

 • Kol Ndoj

  Kol Ndoj

  7 giorni fa

  KETO MUND TE JENE VIDEO TE REALIZUARA NE KOHEN E MBYLLJES NGA PANDEMIA DHE I PARAOET SIKUR JANE TE 2027 TES

 • Tomi Bushi

  Tomi Bushi

  7 giorni fa

  Gjysma e Njerëzimit vdiq nga Virusi Delta dhe nga Vaksinimi.
  Çereku i gjysmës tjetër të Tokës u vra nga një Luftë Illuminatore gjatë Eksperimenteve Robokaliptike, si dhe Zombolobalia.
  Ndërsa çereku i Njerëzve prapë të anës tjetër të Tokës, u shpëtuan nga Alienët e Dritës Hyjnore, dhe procesori shpëtimit u bë në Malin e Tomorrit.
  Ca Njerëz të tjerë u strehuan në brendësin e Tokës, në zonën e Kurorës Siriuse Dodoniale.

  • Tomi Bushi

   Tomi Bushi

   5 giorni fa

   @Paolo Vukelaj po i bente shteti skllaverim njrz po do vi dita sa te vin te miret e Drites Hyjnore e ti bjn pluhur e hi kta rraca Reptiliane dhe Dragozdiane me gjith illuminat e anunak

  • Paolo Vukelaj

   Paolo Vukelaj

   6 giorni fa

   @Tomi Bushi une Tash edhe besoj ca flet sepse njerzit u trajtuan si dele kohe pandemie

  • Marjo Preka

   Marjo Preka

   7 giorni fa

   @Stop Injorances nxenesi i alfred cakos asht ky hahahah

  • Stop Injorances

   Stop Injorances

   7 giorni fa

   Ja dhe një shqiptar që parashikon të ardhmen... Largojeni Alfred Çakon nga ekrani se po merr njerëz në qafë.

  • Tomi Bushi

   Tomi Bushi

   7 giorni fa

   @Paolo Vukelaj kemi koh por ne 2022 do filloj bezdisjet kercenimet dhuna e shteteve qe do kundervihen popullit me detyrim nese njerezit nuk veprojnë morren fund

 • dash veliu

  dash veliu

  7 giorni fa

  Jan mbyll nexshtepi te gjithe

 • rks BLEND

  rks BLEND

  7 giorni fa

  A shkoj e mar me dacia

 • Naim Pisha

  Naim Pisha

  7 giorni fa

  Hahaha

 • Remki Hoti

  Remki Hoti

  7 giorni fa

  Hikem o vlla per lesh. Asgje spo ndodh thjesht po na bejn shperlarje truri sherbetort e djallit

 • Bekim Murati

  Bekim Murati

  7 giorni fa

  Roje supermarketi normal video 3 nates njerzit gjum ...plus karantina ben te veten....se lek merrni per nje klikim se vec tu rrejt ngelet pandaj

 • Arben Sadikaj

  Arben Sadikaj

  7 giorni fa

  Mos i ka ber dem vaksina

 • Der Albaner

  Der Albaner

  7 giorni fa

  Havieri ka ngec në kohë po videot po i hedh në 2021 😅😅😅

  • pelazgian ilyrian Albanian shqip

   pelazgian ilyrian Albanian shqip

   7 giorni fa

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kastrati

  Kastrati

  7 giorni fa

  E qato ferkem ne plazh ka dulen?

  • rks BLEND

   rks BLEND

   7 giorni fa

   Naten jerum u qu e i ka ba e taj nsaba ka ba video

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  7 giorni fa

  Po keshtu si ka ardhur koha me keto viruse dhe vaksina ndoshta edhe shuhen 🤣

 • mjaftoni llanaj

  mjaftoni llanaj

  7 giorni fa

  O zot sa njerez me pasoja ka lene covid🤣 nejse .....in bocca lupo Havier buon guarigione 🤦‍♀️

 • DARDANIA

  DARDANIA

  7 giorni fa

  Mos pi shum hashash o robo

 • G. T

  G. T

  7 giorni fa

  E paska mare drejtimin e Kazanit Alfred Cako!😂😂😂

 • Bekim Murati

  Bekim Murati

  7 giorni fa

  Videot e karantines