Top News - Nënë e 11 fëmijëve e nuk ‘ngopet’/ Kërkon plot 100, paguan 1 milionë dollarë

Pubblicato il 21 lug 2021
visualizzazioni 58 318
33

Kjo e re, milionere, dhe nënë e 11 fëmijëve, është aq e ‘varur’ ndaj fëmijëve sa që ajo do të ketë të paktën 100 dhe është e gatshme të paguajë për këtë.
Nëna ruse, Kristina Ozturk, 23 vjec, ka aktualisht 11 fëmijë të saj dhe shpreson të ketë edhe dhjetëra të tjerë por jo t’i lindë vetë.
Pavarësisht se është e zhytur deri në mes në panolina, e reja e adhuron jetën familjare me bashkëshortin e saj biznesmen, Galip Ozturk, 56 vjec, aq shumë, sa që cifti është i gatshëm të paguajë deri në 1 milionë dollarë për të pasur 10 foshnje nga nëna të marra hua...“Për momentin unë kam 10 fëmijë, me më të fundin, Olivian, që erdhi në jetë në fund të muajit të shkuar”, thotë Kristina. Ndërkohë që ajo vetë ka lindur vetëm vajzën më të madhe, Vika-n, gjashtë vite më parë. Pjesa tjetër e fëmijëve janë lindur nga nëna të huazuara. Cifti milioner ka zbuluar në llogarinë e tyre në mediat sociale se ata kanë diskutuar të kenë jo pak por 105 fëmijë, por pranojnë se ky është vetëm një numër i rastësishëm..
“Unë nuk e di se sa fëmijë do të kem, por sigurisht që nuk kam në plan të ndalem këtu”, thotë e reja. Nëse nëna që nuk ngopet me bebe do të donte të arrinte objektivin e saj para se të mbushë 30 vjec, ajo duhet të ketë 12 fëmijë cdo vit për shtatë vitet në vijim. Familja jeton në Batumi të Gjeorgjisë, ku është e ligjshme të përdoren nënat surrogate në shtatzani, secila me një kosto prej rreth 8 mijë eurosh.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITload Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Top Channel Albania
Commenti  
 • Freedom Fighter

  Freedom Fighter

  2 giorni fa

  Ky Burri kesaje nuk me duket njeri i mire nga paraqitja e jashteme. Ci duan gjithe keto Femijet care i duan Eksperimente bejne apo i shesin Organet. Keta nuk jane mire me kete mendje. Po te duan te jene njerz te mire te ndihmojne me Fonde Shtepite qe rrisin Femijet jetime. Dicka nuk shkon ne kete mes jame i sigurt, duket ky Plera.

 • Visa Lalaj

  Visa Lalaj

  2 giorni fa

  Qyqa ca behet kshu kjo paska mar baban burr 👊😏🙄😏 pa lezet 2femi jan plot ne kte koh sot tken njeri tjetrin jo aq sa ka ber kjo iku ajo koh qe benin grat epara der12femi tn jemi 2021 ne shq 2bejn mshum jo kjo eka mar per pasuri kte baban burr sesh jeta vetm luks lek makina njrz por vec ca ke ne krah te ket shije elezet mbi tgjitha skemi sot nga xhepi do kemi nesr renci ka robi jan mendje mnd grat sot kta femi pacin jeten egjat se skuadren ekaloj kjo do shtoj me hahahhahaha

 • Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  3 giorni fa

  Rrac miu se minjt pjellin ashtu

 • eva biri

  eva biri

  3 giorni fa

  Paske lujt menc

 • VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTI

  4 giorni fa

  Sa e lumtur o zot. Edhe une e kam kete deshire. Po cdo gje me moshe. Zoti ta befte jeten drite. Tu shtofshin milionat. Ke nevojë për gjyshe ?! 😄😄😄😘😘😘😘😘

 • Artan Muderizi

  Artan Muderizi

  4 giorni fa

  Keta miliardere jane perverse....kjo i dashka femijet. kurse mjaft grave te tjera do u takoje te mbajne ne bark femije qe t'ia shesin kesaj se kane problem parate kurse kjo nuk i ka. Si mund te jetoje kjo e lumtur ne kete bote perderisa pretendon gra te tjera sic eshte ajo vete qe te poshterohen si nga varferia dhe nga dinjiteti dhe heqja dore nga femija se duhet te pjellin per te?????

 • italia albania

  italia albania

  4 giorni fa

  Genjeshter me bisht

 • roberto

  roberto

  5 giorni fa

  Ti qeke fabrik mi goc !

  • VALENTINA PRiFTI

   VALENTINA PRiFTI

   4 giorni fa

   Nuk i lind vete. Nuk është fabrikë ajo. I lënë këto të pa pergegjrshmet.

  • Artan Muderizi

   Artan Muderizi

   4 giorni fa

   @italia albania - kjo eshte fabrike paresh se femijet i pjellin te tjerat dhe ja mbajne dadot kjo vec i gezohet numrit.

  • italia albania

   italia albania

   4 giorni fa

   Mace thuaj 😂😂😂

 • De Facto

  De Facto

  5 giorni fa

  Me ymer I pat.e suksese ne jet.

 • ida sagichnicht

  ida sagichnicht

  6 giorni fa

  Po ik moj qelbsir se vec nene nuk je nene per nr e per internet

  • ida sagichnicht

   ida sagichnicht

   2 giorni fa

   @Klevis Koka ja komenti shqiptarrit qe i qan hallin tjetrir edhe ti nje cop gru llafazane

  • Klevis Koka

   Klevis Koka

   3 giorni fa

   Ja kometi shqiptari kurt skeni mu bo vet qe te bosh urimin se jan femij qe ka fal I.madh zoti qelpsin je ti qe llap naper komete

 • Brisilda Delibashi

  Brisilda Delibashi

  6 giorni fa

  Sa bukur nuk ka kenaqesi me t madhe se bebet ,femijet

 • Marie Prenga

  Marie Prenga

  7 giorni fa

  Po smundesh me i mbajt si duhet, sat rabilitohet njeri, e zgjon tjetri, gjynah se nuk lejn njeri tjetrin me pushu, Zoti ti qetsoft veshtir smudesh me ju dal hakut me sherbim!

  • are you OK?

   are you OK?

   6 giorni fa

   Paguaj dadot dhe merren ato me femijet. Ti mendon qe merren keta me femijet? Hahahah

 • 12 12

  12 12

  7 giorni fa

  Nuk ka si nenat shqiptare.me pare kishin nga 4 femije dhe lart dhe i rrisnin ne kushte qe te gjithe ne i dime shume mire .asnje nene ne bote nuk i arrin ato.

 • ៚SnoW WhiTe

  ៚SnoW WhiTe

  7 giorni fa

  Ka nena qe per dissa shuma parash e bejn kete gje..por mua me duket e veshtire
  Te lindesh dhe ta shesesh ate qe ke. Mbajtur per 9 muAj ne bark...sme duket dicka Per tu ber Biznes me foshnja...por noj her duhet kur ke arsye shendesore.

  • ៚SnoW WhiTe

   ៚SnoW WhiTe

   6 giorni fa

   @are you OK? eshte e vrt..e kjo..

  • are you OK?

   are you OK?

   6 giorni fa

   Femijet Jane 100% gjentikish te ketyre miljonerve, gruaja qe e mban ne bark femijen nuk ka lidhje gjenetike me femijen, ajo vetme e mban ne bark dhe e lind femijen per nje shume te caktuar parash. Veza e gruas miljonere eshte fekonduar nga sperma e burrit te saj dhe merret dhe futet ne uteren e nje gruaje tjeter dhe aty rritet foshnja edhe pse gjentikish gruaja qe e rrit nuk ka lidhje gjenetike me femijen. Kete e bejne ato gra (qe kane lek normalish sepse kushton) qe nuk dojne te "prishin" trupin e Tyre me shtatzanin, lindjen etj te bebes por paguajne nje grua tjeter.

 • Amg Situation

  Amg Situation

  7 giorni fa

  te ndegjova deri ne fund dhe me sa kuptova ti paske shpall luft illumunatit plus covid-19 paske qet per tok se kta illuminati po protendojn se jena ne glob ma shum se duhet mu kan kurse ti koke tuj rrit popllsin hala ma shum qe paske shti vetin ne luft me illuminatin hahahahah.

 • Amg Situation

  Amg Situation

  7 giorni fa

  Ja pirolla te qoft oj goc sa ja paske shku femrave shqiptare 1 milion her per tej.Veq bre te njeten koh pom qu dit aj deti esht si deti shterr e qysh ti keshtu mos mu shterr asesi zoti hajr e baft jarabi.kum pas mendu se veq macja e man rekordin po pse insani ja shkon hajvanit kur se kisha besu brravo.

 • G Master

  G Master

  7 giorni fa

  CA JE MOJ KAFSHË AAAAAA AS KAFSHA NUK KA BË.......... MI BA RUJE VEDIN MOJ BBIBË TANË MOTORRRAT PRISHEN JO MA .................

  • VALENTINA PRiFTI

   VALENTINA PRiFTI

   4 giorni fa

   O tra... i ka femije të birësuar dhe huazuar. Kupton ti o njeri.

 • Santi Santino

  Santi Santino

  7 giorni fa

  Publicitet leshi..Po dadot do ti rrisin tek e fundit...automatikikisht.Pordhe me rigon pasi gjoja kemi para..V k.

 • marjan lleshi

  marjan lleshi

  7 giorni fa

  Bravo kesaj femre ce ju del per zot femive te braktisur nga bushtrat duhet me then. Fjala NENE nuk duhet tju thuhet ktyre ce i lindin femijet per te ber biznes.

  • John Dee

   John Dee

   7 giorni fa

   Nuk Jan te braktidur estate investors

 • Eli Al

  Eli Al

  7 giorni fa

  Qenka budallepsur kjo..te shkoje te bej sevap dhe te adoptoje ca

  • kesulkuqja 98

   kesulkuqja 98

   7 giorni fa

   Ca po i bahet ksaj, kjo e pasun asht, a thu ska lek me i rrit... Familja, gjaja me e shtrenjte ne bote

 • INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  7 giorni fa

  https://youtu.be/OkYJ6l0UDOM

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  7 giorni fa

  Mortja atyre nenave qe te kane huazuar femijet per para dhe lumsi ti qe I ke♥️😍

  • are you OK?

   are you OK?

   6 giorni fa

   Veza e zonjes (milionere) e fekonduar nga spermatozi I burrit te vet futen tek utera e nje gruaje te huaj dhe ajo e mban ne bark deri kur lind femija. Femija eshte gjenetikisht 100% I kesaj gruas dhe burrit miljoner sepse veza dhe sperma kan qene te Tyre, ndersa gruaj qe e ka mbajt ne bark femijen nuk ka asnje lidhje gjenetike me femijen por vetem e ka mbajt ne bark dhe e ka lind per shumen e parave qe ka kerku ajo.

  • Hej Hej

   Hej Hej

   6 giorni fa

   Po s eshte femija I tyre, ato thjesht I mbajne ne bark

  • Robin H.

   Robin H.

   7 giorni fa

   s'mund ti bente te gjitha vete apo jo ? Plus qe me kujtoi dhe filmin 101 dalmate haha

  • Alma Mema

   Alma Mema

   7 giorni fa

   Aman lloj lloj njerzish budallenj